Ортодонтія для маленьких дітей Черкаси

Профілактичний підхід до ортодонтії приміняється до дитини у віці від 5 до 11 років, і це може зменшити потребу в більш складному лікуванні в подальшому. Справді, наші спеціалісти рекомендують батькам кожної дитини відвідувати ортодонта до досягнення нею 7-річного віку для первинного огляду.

Це пов’язано з тим, що багато захворювань і манер поведінки, які часто спостерігаються у дітей, зокрема проблеми з мовленням, хропіння, проблеми з їжею, скрегіт зубами тощо, можуть бути пов’язані з дихальними шляхами чи ортодонтичними проблемами.

Є багато причин, чому ви особисто повинні звернути увагу на ортодонтичне лікування вашої дитини в клініці Esta-dent в Черкасах.

Ортодонт дитячий Черкаси – напевно, ваш сімейний стоматолог або лікар, рекомендував йому або їй звернутися до ортодонта. Або, можливо, ви розмовляли з іншими батьками, чиї маленькі діти проходять ортодонтичне лікування. Якою б не була причина, якщо ви розглядаєте ортодонтичне лікування вашої дитини, у вас, ймовірно, виникне багато питань. Це не занадто рано? Це взагалі необхідно? Ми постійно на зв’язку і готові відповісти на всі ваші запитання.

Ортодонтія для дітей в Черкасах

Профілактика та керівництво зростанням – наша концепція ідеального підходу до ортодонтії зазнала еволюції за останні роки. Тепер ми знаємо, що можемо скористатися перевагами природних моделей росту піднебіння та щелепи дітей, щоб полегшити шлях до здоровішого розвитку.

Існує поширений міф про те, що перед початком ортодонтичного лікування потрібно дочекатися прорізування постійних зубів у дорослих. Насправді все навпаки. Чим раніше буде обстежений пацієнт, тим більше у нас шансів досягти позитивних результатів для здоров’я порожнини рота дитини та його загального стану організму. Ось чому раннє виявлення та проактивне втручання мають вирішальне значення для майбутнього здоров’я порожнини рота в підлітковому та дорослому віці вашої дитини.

Якщо ми зможемо виявити проблеми, що розвиваються у дітей на ранніх стадіях, ми зможемо зменшити (а в деяких випадках усунути) потребу в більш інвазивних ортодонтичних процедурах і операціях, поки вони ще підлітки або молоді люди.

Це основа професійного підходу до пацієнтів лікарів нашої клініки Esta-dent до ортодонтії для дітей та підлітків.

Дитячий ортодонт Черкаси відгуки від клієнтів маленьких пацієнтів дуже хороші. Завдяки професіоналізму наших лікарів дитина на протязі всього процесу лікування не відчуває ніякого дискомфорту. Якісний дитячий ортодент в Черкасах готовий вирішити вашу проблему якісно і в короткі строки. Дитяча ортодонтія в Черкасах є однією з напрямків спеціалізації нашої клініки. Звертайтесь до нас по телефону 098-318-07-10, записуйтесь на прийом до дитячого ортодонта в Черкасах, і ваша дитина завжди буде з красивою усмішкою та здоровими зубами.