Протезування зубів Черкаси

Протезування зубів Черкаси

Зубні протези являють собою стоматологічний апарат, який замінює відсутній зуб або приховує дефекти зубів. До таких стоматологічних пристосуваннь відносяться коронки, мости, зубні протези і вініри, і деякі з них можна знімати або постійно фіксувати в роті. Якщо Ви вважаєте, що протез Вам може допомогти, наш стоматолог або протезист в кабінеті ESTA-DENT в Черкасах може запропонувати найбільш ефективний варіант для Ваших стоматологічних потреб.

Типи зубних протезів

Діапазон зубних протезів може здатися величезним, але розрізнити пристрої легко, якщо Ви дізнаєтеся, що кожне з них робить. Зверніть увагу на ці чотири типи протезів:

Коронки
Коронки

Коронки

Коронки покривають один пошкоджений зуб або утворюють частину мостоподібного протеза, коли коронки встановлюються з кожного боку одного або декількох штучних зубів.

Протези

Протези бувають частковими і замінюють кілька штучних зубів або повні і замінюють ряди штучних зубів.

Вініри

Вініри – це тонкі оболонки, які покривають знебарвлені або відколи зубів, щоб поліпшити їх зовнішній вигляд.

Як виготовляються зубні протези?

Щоб виготовити зубний протез, стоматолог кабінету ESTA-DENT Черкаси проведе ретельний огляд Ваших зубів і порожнини рота і зробить стоматологічні знімки зубів, задіяних для протезування. Це дозволяє йому виготовити протез, який підтримує зуби, що залишилися, дозволяє вам нормально їсти і говорити і відмінно виглядає. На наступному етапі стоматолог зазвичай робить зліпок існуючих зубів, просячи Вас прикусити форму. Потім вони відправляють зліпок в зуботехническую лабораторію. Зубні протези можуть виготовлятися з різних матеріалів, включаючи фарфор, композитні матеріали, акрил і діоксид цирконію.

Після виготовлення пристрою процедура установки залежить від того, який зубний протез ви отримаєте. Якщо ви отримуєте коронку, мостовидний протез або вініри, ваш стоматолог може видалити або протравити частина поверхні зуба, щоб підготувати її для протезування. Необхідно перевірити протези, щоб переконатися, що вони щільно і зручно лягають в рот.

Зубні протези можуть допомогти пацієнтам відчувати себе більш впевнено, замінюючи відсутні зуби або роблячи знебарвлені або пошкоджені зуби більш привабливими. Якщо Ви думаєте, що протез може стати рішенням вашої стоматологічної проблеми, запишіться на прийом до стоматологаі, щоб обговорити варіанти поліпшення вашої посмішки. І ми готові Вам допомогти.