Естетична реставрація зубів Черкаси

Естетична реставрація зубів Черкаси

Посмішка

Якщо ви хочете мати посмішку, яка закрутить голову, зверніться до нас за допомогою. Використовуючи комбінацію процедур естетичної стоматології наші лікарі створять Вам посмішку вашої мрії. Почніть з консультації. Лікарь оцінить весь ваш рот, включаючи зуби, щелепу та ясна, і обговорить з Вами варіанти дизайну вашої посмішки.

Повна реконструкція рота в Черкасах

Якщо вас мучить зубний біль, звертайтеся до наших фахівців. Якщо болить не один зуб, то бажано застосувати процедуру повного відновлення порожнини рота. Повне відновлення порожнини рота включає в себе трансформацію і відновлення кожного зуба окремо.

Під час першого візиту ми визначимо ваш ідеальний прикус (оклюзію), розслабивши м’язи щелепи і визначивши, які м’язи і щелепу найбільш зручні. Потім ми зробимо вам реставрацію, щоб вона відповідала цій позиції, гарантуючи, що напруга і біль зникнуть.

Під час вашого другого візиту ми видалимо всі попередні стоматологічні процедури і підготуємо ваші зуби до нових реставраціям. Нарешті, Вам встановлять тимчасові реставрації, поки лабораторія створить нові зуби, і через три тижні у вас буде сліпуча здорова посмішка, про яку ви мріяли. Щоб дізнатися, чи підходять вам повна реставрація порожнини рота, зв’яжіться з нашим лікарем вже сьогодні.

Зубний бондинг в Черкасах

Бондинг схожий на вініри в тому, що він випрямляє, відновлює і відбілює зуби. Використовуючи композицію матеріалів, відповідних відтінку ваших зубів, лікар може використовувати бондинг для відновлення вашої посмішки. Він зробить зуби жорсткими і застосує праймери. Продовжуючи процес бондинга, на зуби наноситься тонкий шар смоли або пластика, який набуває правильної форми. Потім на адгезивний матеріал потрапляє потужне світло, яке зміцнює його і прикріплює до зуба. Потім зуб полірується і набуває форму, відповідну іншим зубам. Кінцевий результат – сліпуча здорова посмішка без зламаних, знебарвлених або нерівних зубів.

Композитне з`єднання має триматися кілька років, але вам, можливо, доведеться звернутися до нас ще раз, для доопрацювання. Ви можете продовжити термін служби своїх зубів самі – уникайте кави, чаю, червоного вина, солодощів, крохмалистих продуктів, жорстких зубних паст і жорстких зубних щіток.

Одноденні коронки в Черкасах

Коронки зазвичай використовуються на зламаних або сильно зруйнованих зубах. Оскільки коронки покривають поверхню зуба, вони приховують пошкоджені або пофарбовані зуби. Вони щільно прилягають до зубів, створюючи відчуття комфорту, і зливаються з сусідніми зубами, повертаючи вашій посмішці її природнs властивості. Коронки не тільки покращують зовнішній вигляд вашої посмішки, але і зменшують біль у пошкоджених зубах і допомагають їм протистояти подальшим травм.

Лікар нашого кабінету ESTA-DENT в Черкасах почне з того, що заморозить ваш зуб і ясна навколо нього. Тоді ваші зуби будуть мати таку форму, що коронки будуть підходити і відповідати іншим оточуючим їх зубах, а карієс буде видалений. Ці відбитки будуть передані на верстат, який виготовить вашу коронку з цільного шматка порцеляни за допомогою алмазних фрезерних інструментів. Відразу після цього вам встановлять коронку. І ви зможете почати користуватися перевагами своїх порцелянових коронок.

Відбілювання зубів Черкаси

Один з найшвидших і доступних способів створення більш білої посмішки – відбілювання зубів. За допомогою цієї простої обробки можна видалити непривабливі плями від кави, чаю і вина.