Перед ультразвуковою чисткою зубів наш лікар ретельно почистить ваші зуби для усунення найменших шкідливих частинок між ними. Під час цієї процедури ваші зуби чистять, використовуючи нитку, полірують і видаляють наліт із поверхні зубів. Ультразвукова чистка зубів в Черкасах – це та процедура, яку ми вже давно надаємо нашим пацієнтам. В цьому процесі використовується вібраційний ручний інструмент, який створює вібрації, а також використовується вода, рідина для полоскання рота та сила крихітних бульбашок, щоб очистити зуби.

Скільки людей відвідують стоматолога для ультразвукового чищення зубів в Черкасах

Переважна більшість людей погоджуються з тим, що гігієна та здоров’я порожнини рота є надзвичайно важливим для їх загального здоров’я, але лише тільки 58% людей справді відвідують свого стоматолога раз в рік, щоб провести ультразвукове чищення зубів. Стоматологи очолюють список лікарів, яких українці хочуть бачити частіше, але, на жаль, люди не регулярно відвідують своїх стоматологів так часто, як мали б. Рекомендується, щоб люди відвідували свого стоматолога двічі на рік, але це залежить від індивідуальних звичок, здоров’я ротової порожнини та загального стану здоров’я.

Ультразвукова чистка Черкаси

Одна з новітніх технологій, що поступово впроваджується в стоматологію, називається ультразвукова чистка зубів в Черкасах. Чищення зубів проводиться не тільки для досягнення естетичної привабливості, але і є основним засобом профілактики основних видів захворювань зубів та ясен. З цієї причини чистка зубів є однією з найважливіших частин вашого огляду, оскільки воно дозволяє ретельно очистити зуби, ясна та порожнину рота. Ультразвукова чистка спрямована на видалення зубного нальоту (природної бактеріальної біоплівки) і зубного каменю, які утворюють тверді відкладення та плями на зубах. Коли у когось накопичується наліт і зубний камінь, ці речовини можуть містити хвороботворні бактерії, які можуть завдати серйозної шкоди вашим зубам і загальному здоров’ю порожнини рота.

Щоб видалити відкладення з ваших зубів в Черкасах, стоматологи зазвичай використовують техніку, яка називається скейлінгом, коли вони використовують невеликий стоматологічний інструмент для фізичного видалення відкладень із ваших зубів. У минулому це завжди було вручну, але ультразвукові скейлери змінили спосіб, яким стоматологи чистять зуби. Ультразвуковий скейлер використовує електромагнітні сили в ручній «паличці» пристрою, щоб викликати вібрацію наконечника. У свою чергу, ці вібрації, швидкість яких перевищує швидкість звуку, ефективно видаляють усі плями зубного нальоту та каменю, які можуть бути на ваших зубах. Цей процес також супроводжується подачею безперервного невеликого струменя води, який називається лаважом, він виходить з кінчика скалера та допомагає видаляти залишки накопичення.

Чищення зубів Черкаси ультразвуком

У середньому ультразвукове очищення займає приблизно на третину менше часу, ніж ручне очищення. Це означає, що ви будете повертатися до свого звичайного ритму життя набагато швидше, ніж раніше. Крім того, багато пацієнтів віддають перевагу цьому методу, тому що він м’якший та більш безболісний для порожнини рота та зубів — лікарю доводиться застосовувати менше зусиль до інструменту, оскільки скейлер завдяки вібрації та промиванню виконує більшу частину роботи. Через розмір і форму порожнини рота стоматологічна робота іноді може бути незручним процесом, але ультразвукова чистка зубів допомагає позбутися цього дискомфорту, при цьому більшість пацієнтів відчувають незначний дискомфорт або взагалі не відчувають його протягом усього процесу.

Пацієнти, які мають значну кількість зубного каменю або конкрементів, можуть отримати значну користь від ультразвукового очищення. Це один із найефективніших засобів для видалення старих плям, які важко вивести, наприклад, від кави чи цигарок. Для тих, у кого чутливі зуби, також є тонші наконечники на скалері, які можна використовувати, які ще більше полегшують біль. Потік промивної води, діапазон потужності та частоту вібратора наконечника також можна регулювати, щоб полегшити чутливість та знизити відчуття дискомфорту. Спеціальні наконечники також використовуються для очищення порцелянових реставрацій зубів, титанових імплантатів або втрати емалі на зубах. Ультразвукова чистка забезпечує стоматологам швидший і ефективніший спосіб очищення зубів пацієнтів і мінімізацію дискомфорту, який пацієнти можуть відчувати під час чищення ротової порожнини.

Поради щодо домашнього догляду за зубами

Ультразвукова чистка зубів в Черкасах чудово підходить для складних плям, які у вас були протягом тривалого часу. Але щоб запобігти накопиченню зубного нальоту та відкладенню зубного каменю, першим кроком у підтримці здоров’я порожнини рота є дотримання правильного графіка гігієни порожнини рота вдома. Навіть після візиту до стоматолога важливо продовжувати чистити зуби, користуватися зубною ниткою та використовувати фтор, щоб захистити зуби від бактерій та інфекцій. Ваші зуби є найтвердішою речовиною у вашому тілі, але ваша кісткова емаль може руйнуватися через те, що ви їсте та п’єте, як-от солодкі напої та продукти з високим вмістом цукру.

Чищення зубів відіграє важливу роль у підтримці здоров’я порожнини рота та боротьбі з нальотом. Багато помилок, які роблять українці, пов’язані з кількістю часу, який вони витрачають на чищення зубів. Ваші зуби слід чистити не менше двох хвилин після кожного прийому їжі, що може здатися лишнім втратом часу, але це дуже важливо, якщо ви маєте справу з набридливим зубним нальотом і каменем. Також переконайтеся, що ви не чистите зуби занадто сильно. Може здатися, що сильніше чищення видалить більше їжі, але це може пошкодити ясна, тому не забувайте робити це повільно та використовувати зубну щітку з м’якою щетиною. Якщо вам потрібно пройти ультразвукову чистку зубів, зателефонуйте сьогодні в Esta-Dent за номером 098-318-07-10, і наші спеціалісти запишуть Вас на прийом.