Ортодонт (ортодонтія) в Черкасах

Ортодонт (ортодонтія) в Черкасах

Стоматологи і ортодонти – це лікарі, які спеціалізуються на лікуванні порожнини рота. Лікарі, які вивчають загальну стоматологію, вчаться діагностувати і лікувати стан здоров’я ясен, зубів, мови і рота.

Яка різниця між ортодонтом і стоматологом?

Ортодонти і стоматологи допомагають пацієнтам поліпшити стан порожнини рота, але різними способами. Стоматологія – це широка медична спеціальність, яка займається зубами, яснами, нервами і щелепою, тоді як ортодонтія – це спеціальність стоматології, яка зосереджується на виправленні прикусу та прямолінійності зубів. Важливою відмінністю є те, що всі ортодонти, є стоматологами, але не всі стоматологи є ліцензованими ортодонтами.

Чим вони схожі?

Головна схожість стоматолога і ортодонта полягає в тому, що вони обидва зосереджені на догляді за порожниною рота. Ортодонт може працювати в стоматологічному кабінеті і надавати такий же догляд, як і стоматолог. Тому в цьому відношенні вони дуже схожі. Вони обидва вважаються лікарями і займаються зубами і яснами.

Ортодонти і стоматологи допомагають пацієнтам поліпшити стан порожнини рота, але різними способами. Стоматологія – це широка медична спеціальність, яка займається зубами, яснами, нервами і щелепою, тоді як ортодонтія – це спеціальність стоматології, яка зосереджується на виправленні прикусу та прямолінійності зубів. Важливою відмінністю є те, що всі ортодонти, як доктора медицини. є стоматологами, але не всі стоматологи є ліцензованими ортодонтами.

Чим вони відрізняються?

Різниць більше, ніж подібностей. Ортодонт вимагає додаткового навчання в якості стоматологічної спеціальності; ситуація схожа на лікаря, який набуває додаткову освіту, щоб стати хірургом. Інша відмінність полягає в тому, що ортодонти спеціалізуються на допомозі пацієнтам у вирівнюванні зубів, поліпшення прикусу або пристосуванні їх для корекційних брекетів і апаратів. Якщо у пацієнта спостерігається надмірний прикус, стоматолог направить його до ортодонта.

Стоматологи зазвичай заохочують дотримання гігієни порожнини рота і надають послуги, пов’язані з такими хворобами як:

-каріес;
-кореневі канали;
-захворювання ясен;
-коронки;
-мости;
-вініри;
-відбілювання зубів.

Ортодонти – це стоматологи, які спеціалізуються на вирівнюванні зубів і надають послуги, пов’язані з:

-зміщенням зубів;
-переповненням зубів;
-надмірним прикусом;
-підкус.

У чому може допомогти лікар-ортодонт в Черкасах

Ортодонти допомагають при кривих зубах, але допомагають пацієнтам і з іншими проблемами. Сюди входять перекушування і недостатні прикуси, перехресні укуси, проміжки між зубами, переповненість зубів і лікування скронево-нижньощелепних розладів. Додаткові проблеми з щелепою також потребує лікування ортодонта.

Хоча стоматолога можна навчити додатково надавати ортодонтичну допомогу, лікування зубів і пломб, довіряючи свою посмішку ортодонта, можна краще збалансувати різні процедури, які вам потрібні.

Щоб потрапити на прийом або консультацію до ортопеда в кабінеті ESTA-DENT в Черкасах, будь ласка, зателефонуйте нам в зручне для вас час.