Професійне чищення зубів Черкаси

Професійне чищення зубів Черкаси

Незважаючи на те, що стоматологічні надзвичайні ситуації можуть вразити будь-кого і в будь-який час, наші пацієнти, які зобов’язуються регулярно проводити профілактичні консультації, згодом мають менше проблем. Професійні чищення з зареєстрованим гігієністом зубів дозволяють нам активно підтримувати ваш стан здоров’я зубів, вирішуючи проблеми, якщо вони невеликі, і потенційно уникаючи проблем в майбутньому. Незважаючи на всі ваші зусилля, відкладення мінералізованого нальоту, відомого як зубний камінь, прилипають до ділянок зубів. Ці відкладення створюють сприятливу атмосферу для розмноження мільйонів шкідливих бактерій. Залишаючись без контролю, вони вливають токсини в ясна, що призводить до руйнівних хронічних проблем, це може привести навіть до втрати зубів.

Коли зубний камінь видаляється при проведенні професійної гігієни фахівцями кабінету ESTA-DENT, він не має можливості нанести незворотні пошкодження. Ми використовуємо професійні інструменти і полірувальну пасту за рецептом, які дозволяє м’яко видалити плями і наліт, роблячи ваші зуби здоровими і блискучими. Оскільки з часом забарвлення осідає в емалі ваших зубів, це сприяє повільному пожовтінню, зберігаючи при цьому скляну поверхню для кращого очищення.

Очищення і профілактика зубів в Черкасах

Ведення регулярного графіка профілактичного обслуговування з нашим лікарем кабінету ESTA-DENT допомагає запобігти не тільки руйнування зубів і пародонтозу, а й уникнути дорогих процедур, а також заощадити зайве часу в зубному кріслі.

Звичайна домашня профілактика складається з чищення зубів два рази в день і використання зубної нитки один раз в день. Але чи знали Ви, що існують інші засоби, які дозволяють трохи полегшити догляд за ротом? Залежно від ваших потреб, є спеціальна зубна паста, ополіскувачі і навіть допоміжні засоби, які допомагають зберегти вашу посмішку яскравою і здоровою на довгі роки. Фахівці нашого кабінету можуть допомогти Вам знайти найкращі інструменти для поліпшення вашої щоденної гігієни, робить Ваші догляд за зубами коротше і менш напруженим.

Ще одним важливим фактором здоров’я порожнини рота є дієта. Кислі продукти та напої можуть розмити емаль так само, як збалансоване харчування може допомогти зберегти зуби і ясна міцними і здоровими.

Регулярні професійні огляди та чистки, спеціальний режим домашньої гігієни і здорове, збалансоване харчування можуть допомогти запобігти дрібні проблеми з ротовою порожниною і зубами.

Записуйтеся на прийом до нашого фахівця по телефону 098-318-07-10