Лікування зубів в Черкасах

Лікування зубів в Черкасах
Кабінет ESTA-DENT пропонує широкий спектр лікування зубів і порожнини рота.

Склеювання і реставрація зубів

Склеювання це лікування, яке може бути використане для відновлення зіпсованих, сколених, зламаних або знебарвленого зубів, зменшення проміжків між зубами. Для цієї процедури стоматолог змішує композитну смолу – тип пластика – в пасту, а потім підфарбовує суміш, щоб відбілити або надати природний колір зубів. На кожен зуб наноситься декілька шарів смоли. Кожен шар загартовується під ультрафіолетовим світлом або лазером. Останні кроки включають формування і полірування смоляного матеріалу, щоб готовий зуб виглядав природним і гладким.

Також склеювання можна використовувати для нарощування старих зубів, щоб вони здавалися молодше. Склеювання є варіантом для людей будь-якого віку, включаючи дітей, оскільки смолу можна замінювати в міру росту зубів.

Брекети Черкаси

Стоматологічний брекет – це пристрій, що використовується для корекції вирівнювання зубів і проблем, пов’язаних з прикусом (включаючи недостатній прикус, надмірний прикус і так далі). Брекети випрямляють зуби, надаючи рівномірний тиск на них.

Мости зубні в Черкасах

Зубний міст – це спосіб заміщення відсутнього зуба або зубів. Мости – це штучні зуби, які закріплені на місці з сусідніми зубами. Міст складається з двох коронок на кріпильних зубах разом з штучним зубом в центрі.

Коронки в Черкасах

Коронка або ковпачок – це покрив, який прилягає до зуба, пошкодженого руйнуванням, зламаного, погано пофарбованого або неправильної форми. Він готується нашим стоматологом особисто і зазвичай вимагає більше одного відвідування.

Коронка може бути виготовлена ​​з акрилу, металу, порцеляни або порцеляни, прикріпленого до металу. Суцільні порцелянові коронки більше схожі на ваші природні зуби, і тому вони зазвичай використовуються для передніх зубів, тоді як порцелянові, пов’язані з металом міцніше і кращі підходять для коронок в задній частині рота. Іноді суцільнометалеві коронки використовують для задніх зубів через міцності металу.

Щоб підготувати зуб до коронки, його спочатку заморожують під наркозом, а потім шліфують, щоб ковпачок міг над ним поміститися. Робляться відбитки зубів і ясен, а тимчасовий ковпачок встановлюється на зуб, поки не буде готова постійна коронка. Наступного разу стоматолог видалить тимчасовий ковпачок і зацементує коронку на зубі. Коронка буде точно відповідати як кольором, так і формі ваших природних зубів.

Видалення зуба в Черкасах

Ця процедура при якій видаляється сильно пошкоджений зуб.

Протези в Черкасах

Протези замінюють втрачені зуби. Є два типи протезів – часткові і повні. Повні протези часто називають «накладними зубами».

Хірургія ясен в Черкасах

Захворювання пародонту або ясен – це інфекція, яка вражає ясна і щелепних кісток, що може привести до втрати ясен і зубів. Розрізняють дві основні стадії – гінгівіт і пародонтоз. Гінгівіт – це легша і зворотний форма; пародонтоз часто буває важче. У деяких випадках для зменшення наслідків захворювання може знадобиться операція на яснах.

Обстеження порожнини рота в Черкасах

Захворювання порожнини рота починається в клітинах рота, язика або горла. Огляд ротової порожнини зазвичай є звичайною частиною стоматологічного лікування. Під час цього процесу ваш стоматолог побачить, що в ротовій порожнині з’явилися нерівності або неправильні зміни тканин. Ваш стоматолог також буде шукати виразки або знебарвленого тканину в роті.

Кореневі канали в Черкасах

Кореневі канали хворого зуба лікують шляхом їх пломбування. Після того, як зуб був пошкоджений, тріснув або був зруйнований, необхідно рассверлить зуб і очистити заражену тканину в центрі. Потім цей простір заповнюють і отвір герметизують. Зберігання зуба допомагає запобігти зсуву інших зубів в межах лінії. Збереження природного зуба дозволяє уникнути необхідності заміни його на штучний. Поговоріть зі своїм стоматологом з будь-яких проблем або питань, які у вас можуть виникнути.

Герметики Черкаси

Стоматологічні герметики, які зазвичай наносять на жувальну поверхню зубів, діють як бар’єр проти бактерій, що викликають гниття. Найчастіше герметики наносять на задні зуби, наприклад, премоляри і моляри.

Відбілювання зубів в Черкасах

З віком зуби природно темніють, проте забарвлення може бути викликано різними продуктами харчування. Тому виникає необхідність в їх відбілюванні, щоб повернути зубам природний колір.

Записатися на прийом до нашого лікаря можна в будь-який зручний для Вас час по телефону 098-318-07-10