Чи знаєте ви, що у вашому роті є тисячі природних бактерій, які люблять жити на поверхні ваших зубів і їсти ту саму їжу, яку ви їсте? Хороша новина полягає в тому, що зайві бактерії можна видалити з ваших зубів за допомогою регулярного чищення щіткою, використанням зубної нитки та чищення зубів.

Щоб запобігти зростанню популяції бактерій і спричиненню таких стоматологічних проблем, як карієс і захворювання ясен, черкаська стоматологічна клініка ESTA-DENT рекомендує людям періодично відвідувати нас для огляду та очищення зубів та ясен. Стоматологічне обстеження дозволить нашому стоматологу оцінити здоров’я ваших зубів і ясен, а професійна чистка зубів видалить надлишки нальоту та зубного каменю. Оскільки бактерії живуть у зубному нальоті та зубному камені, це також допоможе видалити велику кількість шкідливих бактерій.

Залежно від кількості нальоту та зубного каменю на ваших зубах, ваш стоматолог виконає один із наступних чотирьох видів чищення зубів:

Профілактичне чищення зубів

Слово «профілактика» означає «запобігти хворобі». Тому профілактична гігієнічна чистка зубів в Черкасах використовується для очищення здорових зубів, щоб запобігти їх ураженню карієсом або захворюванням ясен. Профілактична чистка видаляє наліт і зубний камінь з передньої, задньої та бічних поверхонь зубів за допомогою зубного скейлера або струменем води. Більшість пацієнтів наших лікарів стоматологів потребують лише профілактичного чищення, особливо якщо вони дотримуються щоденної гігієни для збереження зубів і періодично відвідують стоматолога.

Очищення від накипу та шліфування коренів

Очищення від накипу та шліфування коренів, також відоме як глибоке чищення, використовується як для зубів, так і для ясенних кишень для лікування гінгівіту та пародонтиту. Глибока чистка при гінгівіті зазвичай виконується під час одного прийому у стоматолога. Глибока чистка пародонтиту, з іншого боку, може вимагати багаторазових призначень і місцевої анестезії залежно від тяжкості. Зняття накипу – це процес видалення нальоту та зубного каменю з поверхні зуба та в ясенних кишенях під лінією ясен, які утворюються внаслідок захворювання ясен. Це не тільки видаляє бактерії, але й допомагає зменшити запалення ясен. Шліфування коренів – це процес згладжування коренів зубів, який допомагає яснам знову прикріпитися до зубів і усунути ясенні кишені.

Очищення періодонту в Черкасах

Підтримуюча пародонтологія – це також вид гігієнічної чистки зубів в Черкасах, призначена для лікування захворювань ясен. Подібно до видалення зубного нальоту та шліфування коренів, вони видаляють надлишки зубного нальоту та зубного каменю з поверхні зубів і ясенних кишень, а потім згладжують коріння, якщо необхідно. Головне, що відрізняє пародонтологічну чистку зубів, це те, що її зазвичай проводять частіше, ніж інші види чисток зубів. Це пояснюється тим, що захворювання ясен є прогресуючим і погіршуватиметься, якщо його не лікувати.

Очищення грубої обробки Черкаси

Груба чистка зубів — це найскладніша процедура чищення зубів, призначена для очищення зубів із великою кількістю нальоту та зубного каменю. Ці випадки, як правило, стосуються людей, яким важко підтримувати режим догляду за ротовою порожниною або які не відвідували стоматолога протягом тривалого часу. Оскільки зубний наліт твердне і з часом перетворюється в зубний камінь, а велика кількість зубного каменю є особливо твердою, використовується електричний інструмент для розбивання зубного каменю під час грубої чистки. Після видалення надлишкового нальоту та зубного каменю проводиться профілактична чистка для подальшого очищення зубів.

Як бачите, існують різні типи гігієнічної чистки зубів в Черкасах, які ваш стоматолог може вибрати залежно від того, що вони виявлять під час огляду. Хоча всі ці очищення мають однакову основну передумову, кожна з них пропонує дещо інший підхід, в залежності від конкретно взятої ситуації. Тепер, коли ви знаєте всі види чищення зубів, залишається лише одне питання: скільки часу минуло з моменту останнього візиту до стоматолога?

Гігієнічна чистка зубів ціна в нашій клініці ESTA-DENT вас приємно здивує. Записуйтеся на прийом в нашу клініку до спеціаліста по телефону 098-318-07-10